пролог1

Пролог

ПРОЛОГ
Пролог відбудеться 7 липня на території Виробничо-Художнього Комбінату “Гуцульщина”, що знаходиться в м. Косів біля центрального стадіону.
Протяжність Прологу – 700 метрів
Перешкоди будуть не високими і прохідними.
Проїзд перешкод обовязковий для учасників усіх класів.
Спочатку всі їдуть кваліфікаційний заїзд (одне коло), стартують по одному з інтервалом в 15 секунд. Результат кваліфікаційного заїзду є дуже важливим, тому що він визначає стартову позицію для першого заїзду в класі. На старті першого заїзду формується колона по три учасники і стартує одночасно. Результати першого заїзду визначають стартову позицію для фінального заїзду в який попадуть 9 найкращих спортсменів кожного класу, де і визначаться переможці. Всі класи їдуть окремо.
Для першого та фінального заїздів встановлюється ліміт часу плюс одне коло.
Результат Прологу визначає стартову позицію спортсмена плюс пеналізація до часу наступного дня змагань.
Пеналізація:
Після визначення переможця Прологу в класі, всі послідуючі місця будуть пеналізуватися хвилинами, які будуть додані до загального часу наступного дня. А саме:
1 місце – 0:00 хв., 2 місце – 2:00 хв., 3 місце – 4:00 хв., 4 місце – 6:00 хв., 5 місце – 8:00 хв., 6 місце – 10:00 хв., 7 місце – 12:00 хв., 8 місце – 14:00 хв., 9 місце – 16:00 хв., а місця з 10 і далі отримають пеналізацію по 20:00 хв..
І останнє, стартова позиція для кваліфікаційного заїзду буде визначатися не жеребкуванням, а датою реєстрації на змагання.
Ввечері після заїздів буде проводитися нагородження по результатах Прологу.